Sport

Liverpooli shkatërron Stoken e Shaqirit (Video)


Publikuar më:


2liv

Liverpooli e ka mposhtur Stoke Cityn 4:1, me golat e Alberto Moreno, Daniel Sturridge dhe Divock Origi (2), ndërsa për mysafirët realizoi Bojan Krkic.

https://www.dailymotion.com/video/x43g111_1-0-alberto-moreno-fantastic-goal-hd-liverpool-1-0-stoke-city-10-04-2016-hd_sport

https://www.dailymotion.com/video/x3kx5uw_bojan-krkic-goal-liverpool-1-1-stoke-city-premier-leauge-10-04-2016_sport

https://www.dailymotion.com/video/x43g8jb_daniel-sturridge-goal-hd-liverpool-2-1-stoke-city-10-04-2016_sport

https://www.dailymotion.com/video/x43g936_divock-origi-goal-liverpool-3-1-stoke-city_sport

https://www.dailymotion.com/video/x43gaqy_sport

Comments
To Top