Show Biz

Ledri flet për Loredanën në intervistën për gazetën e njohur zvicerane


Publikuar më:


Ledri Vula ka bërë një intervistë me gazetën e njohur zvicerane, 20minuten.

Reperi shqiptar Ledri Vula është ndër artistët tanë që do të performojë në festivalin e organizuar në Zvicër, Alba Festival.

Me këtë rast ai ka realizuar një intervistë me gazetën e njohur zvicerane, 20minuten, përcjell Gazeta Express.

Ledri ka treguar se ai ka një dashuri të madhe për Zvicrën, duke thënë ser po ndihet që mirë që muzika e tij po dëgjohet jo vetëm nga shqiptarët por edhe nga të huajt.

Gazeta nuk ka lënë pa e pyetur reperin edhe pëe rastin e Loredanës, për të cilën Ledri ka këto fjalë: “Po jam në ngjarje me lajmet, normal kanë bë bujë edhe te na. Kurrkush nuk gëzohet për sene të tilla që ndodhin, unë mendoj që është një artiste shumë e talentuar, dhe shumë e mirë. Një lajm i tillë nuk na prezanton neve si popull, nëse veç ajo është pyetja”.

Intervistën e plotë të “Yllit kosovar që e do Zvicrën”, siç e kanë titulluar ata, mund ta ndiqni KËTU.

To Top