Show Biz

Lansohet projekti “Power” nga Liki & Lumi B


Publikuar më:


Para disa ditësh, Lumi paralajmëroi projektin e tij të radhës, me njërin nga humoristët tanë Vedat Osmani- Liki.
Lumi, njihet për humorin e tij në shoqëri, dhe padyshim këngëtari kishte zgjedhur të bëjë një duet me Likin.

Fansat e Lumit dhe Likit me padurim e priten këngën e tyre, por sa do të jetë e dëgjuar kjo këngë do shohim në ditët në vazhdim. /Kosova.info/
>

To Top