Show Biz

Labinot Tahiri mbyll llogarinë në Instagram, kjo është arsyeja


Publikuar më:


Këngëtari dhe deputeti nuk është më në Instagram.

abinot Tahiri ka lajmëruar se nuk do të jetë në rrjetin social Instagram për një kohë.

E kjo për arsye se ai ka disa punë shumë të rëndësishme këto ditë dhe nuk ka dëshirë të dështon me ndonjë postim para se të përfundojë punët ‘me interes të përgjithshëm’, përcjell Gazeta Express.

Labi siç duket e din rëndësinë e rrjeteve sociale e gjithashtu din se gjërat mund të keqkuptohen shumë, e duket se ky hap që ka ndërmarrë është shumë me vend.

Presim të shohim se çfarë janë këto punë të rëndësishme kur Labi të vendosë të zbulojë për publikun.

 

To Top