Show Biz

Labi aktivizohet në muzikë, po sjell album të ri


Publikuar më:


Labinot Tahiri ka publikuar një fotografi në InstaStory, në të cilën u shfaq në studio muzikore, shkruan lajmi.net.

Ai u fotografua pranë Avni Qahilir, ndërsa bëri të ditur se po përgatit një album, ku do të përfshijë edhe këngë të artistëve të tjerë.

“Me njeriun e megahiteve Avni Qahili. Album total e me jau knaq veshët dhe zemrën me këngët tona dhe të të tjerëve kompozitorëve! Virus, Nertil, Kristi Pasha, Fatmir Muja etj…”, ka shkruar Labi.

Fansave të tij, u mbetet të presin dhe të shohin se çfarë po përgatit këngëtari. /Lajmi.net/

To Top