Sport

Ky është top-asistuesi i vitit 2016 (FOTO)


Publikuar më:


Uruguaiani ka realizuar plot 17 asistime, dy më shumë se Leo Messi.

Pas dy yjeve të Barcelonës renditen Dimitri Payet i West Ham me 15, Angel Di Maria i Paris Saint Germain e Koke i Atletico Madridit me nga 14, përcjellë “lajmi.net”.

Kur jemi te asistimet, nëse doni t’i shihni 10 asistimet më të bukura të vitit nga Messi, mund të klikoni këtu.

suzz-1024x625

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top