Sport

KV “Luboteni” kryeson tabelën


Publikuar më:


Ferizaj.24.02.2018. Në Palestrën e Sporteve “Bill Clinton” volejbollistët e KV”Luboteni” kanë mundur klubin ‘Prishtina Volley” me rezultat 3:0 në seta.
Në kuadër të javës së nëntë të Superligës së Kosovës në volejboll, KV “Luboteni” ka mundur Prishtina Volley me rezultat 3:0.
Me këtë fitore volejbollistët ferizajas tani kryesojnë tabelën e klasifikimit me 24 pikë.
Ishte kjo ndeshje direkte e dy kryesuesve të tabelës e cila për rezultat pati edhe ndërrimin e vendeve të këtyre dy ekipeve.

Shfrytëzimi i materialeve të ferizajpress.com nga ndonjë website ose medium tjetër, pa e cekur burimin e materialit, është shkelje e drejtave autoriale dhe është i ndaluar.

Redaksia| Tel: +383 44 733 733
E-mail: redaksia@ferizajpress.com

Marketing| Tel: +383 49 806 106
E-mail: marketing@ferizajpress.com

Facebook

To Top