Ferizaj

KV “Ferizaj” Kampion i Kosovës në volejboll


Publikuar më:


Djelmoshat e Klubit “Ferizaj” shpallen kampion të Kosovës në Volejboll.

Ata në takimin e dytë mposhtën ekipin Prishtina Voley.

Me kètë rast kryetari i Ferizajt, Agim Aliu ka uruar lojetarët dhe kryesinë e klubit për këtë titull

Ferizaj sërish Kampion!

Djelmoshat e Klubit të Volejbollit “Ferizaj” bën historinë. Ata u shpallën sot, për herë të parë, Kampion i Kosovës në Volejboll.

Urime drejtuesve të skuadrës, lojtarëve e gjithë sportdashësve!

To Top