Ferizaj

Kryetari Aliu takohet me zyrtarët e TIKA-s


Publikuar më:


Ferizaj.12.01.2018. Gjatë ditës së premte, Kryetari i Komunës së Ferizajt Agim Aliu, ka zhvilluar një takim me zyrtarë të TIKA-s me ç’rast u diskutua për projektet dhe aktivitetet të cilat mund të zhvillohen për vitin 2018.

Me këtë rast kryetari Aliu, ka falënderuar popullin turk për mbështeten e dhënë për Kosovën, në realizimin e shumë projekteve të përbashkëta.

E nga na tjetër përfaqësuesit e TIKA-s edhe një herë kanë uruar kryetarin Aliu për detyrën e re si dhe janë dakorduar që TIKA me projekte dhe aktivitete të ofrojmë më shumë mbështetje për Komunën e Ferizajt në vitin 2018.

To Top