Ferizaj

KPP Ahmet Hoxha MK – shpallet KAMPION i Ligës së Parë të Kosovës


Publikuar më:


Nën udhëheqjen e Trajnerit dhe Strategut të pingpongut z. Ardian Lamaxhema klubi i pingpongut ferizajas shpallet Kampion i Kosovës në Ligën e Parë.
Urime dhe suksese për lojtaret e devotshëm dhe të respektueshëm të cilët pas kthimit më se 10 vjeçar treguan dhe dëshmuan se janë pjesë elitare e sportit të pingpongut:
Mustafe Reçica
Edmond Jashari
Besnik Behluli
Raif Azemi

To Top