Lajme

Këto janë pamjet e para të “Varrosit” pas plagosjes, bëhet gati për operim (Video/Foto)


Publikuar më:


Indeksonline ka siguruar disa foto dhe video kur reperi i njohur nga Shqipëria, “Varrosi” i nënshtrohet operimit.

Ndryshe, gjatë ditës së sotme, grupi OTR pjesë e së cilës është Noizy dhe Varrosi është përleshur me Cozman dhe disa familjar të tij, në qendër të Prishtinës.

asasbsab asbas2323 asbasba233

 

Comments
To Top