Lajme

KEDS thotë se sot s’do të ketë reduktime në Drenas


Publikuar më:


KEDS

Buzhala ka thënë se problemi me energjinë elektrike është rregulluar shpejë dhe nuk ka pasur ndonjë pengesë në procesin zgjedhor.

‘Ka qenë një prishje në Gllobar po është rregullu menjëherë,  nuk ka zgjatë aq e kanë rregulluar dhe nuk ka pasur pengesë në procesin zgjedhor”, ka thënë zëdhënësi i KEDS’it, Viktor Buzhala,  të dielën për Express.

Buzhala tha se sot s’do të ketë reduktime të energjisë elektrike në Drenas.

.

Comments
To Top