Sport

Harrojeni ‘El Clasicon’, shikojeni super-golin e Valon Berishës (VIDEO)


Publikuar më:


Valon Berisha Goal HD – Salzburg 2-0 Altach 03… by Goals_online

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top