Ferizaj

Haradinaj takohet me simpatizantët në Ferizaj


Publikuar më:


Kryetari i AAK-së njëherësh edhe kandidat i koalicionit AAK-PSD për kryeministër, Ramush Haradinaj, po merr pjesë në tubimin me qytetarë që po mbahet në fshatin Greme të Ferizajt.

Haradinaj para të pranishmëve ka për të folur për planin e tij qeverisës për katër vjetët e ardhshme si dhe prezantimin e kandidatëve për deputetë nga ky qytet.

Nga këtu është bërë e ditur se Haradinaj do të vazhdojë për në sheshin “Zahir Pajaziti” ku do ta përcjellë ndeshjen mes Anglisë dhe Kosovës.

To Top