Sport

Guardiola tallet keq me Ronaldon (Foto)


Publikuar më:


ronaldo7

Pep Guardiola është tallur me Cristiano Ronaldon.

Bayerni u kualifikua në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve duke fituar 3-2 me rezultat të përgjitshëm ndaj Benficas, dhe pas ndeshjes Guardiola e ka ‘goditur’ Ronaldon me një deklaratë.

Ronaldo para ndeshjes kishte deklaruar se e dëshiron Benfican në gjysmëfinale, dhe pas fitores, Guardiola i është kundëpërgjigur portugezit.

“E di se Cristiano e deshi Benfican në gjysmëfinale, më vjen keq për të”, tha Guardiola pas ndeshjes. /Gazeta Blic/

guardiola1

Comments
To Top