Show Biz

Gold AG publikon këngën “Trim Jezerci”


Publikuar më:


“Trim Jezerci” mban titullin kënga më e re e reperit të njohur Gold AG. Kjo këngë i është kushtuar dëshmorit të kombit nga Jezerci i Ferizajt, Afrim Kalanica.
Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge është përkujdesur vetë reperi, orkestrimin e ka bërë Burim Krasniqi , kurse videoklipin e ka realizuar produksioni “Imagine”.
Pjesë e këtij videoklipi, janë edhe prindërit e dëshmorit nga Ferizaj.

Comments
To Top