Ferizaj

Gjobiten 200 shoferë pasi përdorën telefonin gjatë ngasjes


Publikuar më:


Vazhdon kontrolli dhe mbikëqyrja e trafikut rrugor, me ç’rast vetëm dje, me datë 15.07.2021:

Për përdorim të telefonit mobil, gjatë ngasjes janë ndëshkuar 200 shoferë

Njofton Policia e Kosovës, dhe bënë apel tek ngasësit qe mos të përdorin telefonin mobil përderisa janë në timon.

To Top