Sport

Gerrard aksidentalisht zbulon një transferim të Interit (FOTO)


Publikuar më:


Duke folur për ‘BT Sport’, ish kapiteni i Liverpoolit ka deklaruar se ish skuadrës së tij i duhet një përforcim në janar në mesfushë, pasi që Lucas Leiva pritet t’i bashkohet Interit në Serie A.

“Liverpoolit i duhet një mesfushor, sidomos kur Lucas Leiva shkon në Inter. Gjitha thashethemet thonë se ai do të shkojë”, ka deklaruar Gerrard, përcjell lajmi.net.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top