Sport

Futbollisti turk ishte në diskotekën ku ndodhi sulmi terrorist, çfarë ndodhi me të? (VIDEO)


Publikuar më:


Ai ishte një nga 500 personat që kishin vendosur ta presin mbrëmjen e Vitit të Ri në diskotekën Reina në Stamboll.

Aty ndodhi mbrëmë një sulm terrorist, ku sulmuesit e veshur si babadimra, kanë vrarë 35-40 veta, përcjellë “lajmi.net”.

Futbollisti i Beylerbeyi i shpëtoi për mrekulli sulmit, duke mos pësuar asnjë lëndim.

Pas sulmit të mbrëmshëm, gjendja sot në Turqi është alarmante. /Lajmi.net/

cj8pndoxaaa7c_n

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top