Show Biz

Fifit tentojnë t’ia hakojnë sërish Instagramin, i kap në kohë dhe u lë këtë mesazh


Publikuar më:


Fifin kanë tentuar t’ia hakojnë sërish Instagramin por këngëtarja i kapi në kohë.

Këngëtarja Fifi më parë është përballur me diçka të pakëndshme pasi hakerët ia kanë hakuar llogarinë e saj në Instagram.

Kjo gati sa nuk u përsërit sërish, mirëpo kësaj radhe Fifi i ka kapur hakerët me kohë duke arritur ta sigurojë llogarinë e saj dhe madje ua la një mesazh atyre.

“Qysh nuk u lodhët hala? A përnjëmend doni me ma vjedh prapë Instan a? Një a ma morët edhe një mos po ju dhemb”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Ndryshe Fifi po shijon suksesin e saj në muzikë dhe vazhdon punën për projekte të reja./Lajmi.net/


To Top