Show Biz

Fifi paralajmëron projektin e ri, këtë herë sjell një bashkëpunim


Publikuar më:


Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur me emrin artistik, Fifi ka treguar së është duke punuar në projekte të reja.

Ajo në një postim të bërë në rrjetet sociale ajo ka paralajmëruar dy këngë të reja, njëra nga to do të vije në bashkëpunim, shkruan Indeksonline.

“Zonja dhe zotërinj, vëmendje. E kom ni single dhe një super bashkëpunim. Pyetja osht cilin e doni të paren dhe me kë mendoni që është bashkëpunimi”, ka shkruar Fifi.

Kujtojmë që Fifi ende nuk ka sjellur një projekt të ri që nga vitii kaluar.

To Top