Ferizaj

Ferizajasi, Jeton Beqiri, referon finalen ne Minsk


Publikuar më:


Ferizajasi, Jeton Beqiri, në garat Olimpike Evropiane që po mbahen në Minks sot në orën 13:00 , do të ndajë drejtësinë e finales ekipore në ping pong në kategorinë e femrave mes Gjermanisë dhe Rumanisë për medaljen e artë!

Pas medaljes se artë të xhudistes Majlinda Kelmendi, kjo llogaritet edhe si një e arritur tjetër e Sportit Kosovar.+

To Top