Ferizaj

Ferizaj: E rrahin në oborr të shtëpisë


Publikuar më:


Policia raporton se në fshatin Varosh të Ferizajt dy të dyshuar kanë shkuar të shtëpia e viktimës dhe në oborr e kanë sulmuar fizikisht duke i shkaktuar lëndime trupore.

Të dyshuarit janë arrestuar ndërsa pas intervistimit me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

To Top