Ferizaj

Ferizaj: Burri dhe gruaja rrahen mes vete


Publikuar më:


Një rast i mosmarrëveshjes ka përfunduar në përleshje fizike mes burrit dhe gruas të cilët edhe kanë marrë lën dime trupore.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth mesnatës në Ferizaj.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajte, njofton raporti 24 orësh i policisë.

LËNDIM I LEHTË TRUPOR

Rr. 12 Qershori, Ferizaj, 05.09.2021 – 23:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi i njëjti kishte mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij femër kosovar ku dhe kanë sul muar fizikisht njëri tjetrin, që të dy kanë pësuar lën dime të lehta trupore. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

To Top