Ferizaj

Ferizaj arkëton një pikë në Mitrovicë


Publikuar më:


13.09.2017.

Kryendeshja e mesjavës në Ligën e Parë mes Trepçës dhe Ferizajt është mbyllur në barazim 2:2.

Futbollistët ferizajas me golat  e Florim Berishës dhe Armend Misinit kanë arritur  që ndeshjen e sotme në kuadër të garave në Ligën e parë të Kosovës ta mbyllin me rezultat të barabartë.

Ferizaj të dielë pret ekipin nga Vitia

 

To Top