Lajme

Emigranti vetëvritet në aeroport, hidhet nga terminali i Rinasit


Publikuar më:


emigranti

Një emigrant shqiptar ka kryer një akt vetëvrasje ditën e sotme në Aeroportin e Rinasit, teksa ka hipur në një lartësi të konsiderueshme dhe është hedhur që andej.

Veprimi i tij ka ngjallur edhe panik mes udhëtarëve. Burime nga “Panorama” thonë se shqiptari është 35-vjeçar dhe banonte në Mynih të Gjermanisë.

Ai sapo kishte mbërritur nga Gjermania me avion dhe ka kryer aktin e vetëvrasjes. Shqiptari, emri i të cilit nuk bëhet ende i ditur është dërguar në Spital i pajetë.

Policia vijon hetimet për zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes.

The post Emigranti vetëvritet në aeroport, hidhet nga terminali i Rinasit appeared first on GazetaBlic.

Comments
To Top