Uncategorized

Durrës: Merr peng kushërirën e mitur


Publikuar më:


Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit dhe kanë qenë prindërit e autorit që kanë lajmëruar policinë.

Ofcerët e policisë kanë mbërritur në vendngjarje dhe është bërë e mundur nxjerrja e vajzës 11-vjeçare nga shtëpia shëndoshë e mirë.

Vijojnë negociatat me autorin në mëyrë që ai të dalë nga banesa dhe të dorëzohet. Në vendngjarje pritet të mbërrijnë negociatorët e RENEA-s./ Balkanweb

Comments
To Top