Show Biz

Dua Lipa për Billboard: Kam dëgjuar Hip Hop në Kosovë (Video)


Publikuar më:


Këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa është shumë e lidhur me vendlindjen edhe pse karrierën e saj muzikore po e zhvillon në Angli.

Ajo për revistën Billboeard, ka folur rreth muzikës, projekteve dhe është pyetur edhe për këngëtaret e saj të preferuar.

Ajo ka treguar se e pëlqen shumë Jay Z dhe Lorde, kurse ka thënë se ka dëgjuar shumë muzikë në Kosovë.

“Kur isha në Kosovë kam dëgjuar shumë Hip Hop sepse atje të gjithë e dëgjojnë” ka thënë Dua./Indeksonline/

To Top