Show Biz

Dalin fotot, kështu dukej Loredana para se të bëhej e famshme dhe do të befasoheni


Publikuar më:


Është publikuar një fotografi ku tregon se si dukej Loredana shumë vite më parë.

Reperja e njohur sot është mjaft e komentuar për paraqitjen dhe stilin e saj.

Por, shumë kohë më përpara ajo nuk dukej njëjti siç jemi mësuar ta shohim sot, shkruan Indeksonline.

Së fundi në internet, është publikuar një fotografi që tregon se si dukje artistja para famës dhe si duket tani.

Biondina seksi shihet në flokë të zinj dhe me një grim krejtësisht ndryshe nga sot.

Ndryshe, Loredana së fundi publikoj albumin e ri te cilin e promovoj në Berlin, ndërsa është në lidhje me reperin kosovar, Mozzik me të cilin ka një vajzë.

To Top