Lajme

Ceremonia e Thaçit po vazhdon me program kulturo-artistik


Publikuar më:


live_1460105817-48123881

Ceremoni e inaugurimit të presidentit të ri Hashim Thaçit po vazhdon me program kulturo-artistik.

Pas dorëzim-pranimit të detyrës dhe pas fjalimit të presidentit Thaçi, ceremoni po vazhdon me program kulturo-artistik nga grupi i fëmijëve Xixëllonjat dhe me Filharmoninë e Kosovës./Magazina.al/

Comments
To Top