Ferizaj

Binjaket që u bënë hit me këngën e tyre “Sa larg je o babi”


Publikuar më:


Binjaket, Olsa dhe Olta Miftari, që u bënë hit me këngën e tyre “Sa larg je o babi”, po vazhdojnë ende me suksese të tjera.

Tani në  Sidorela Fest ato u shpërblyen me çmimin kryesor të festivalit “Kënga fituese”, me “Vendin e parë” në kategorinë e dytë dhe gjithashtu çmimin “paraqitja skenike” më e mirë me këngën “Ditelindja”.

Kënga “Sa larg je o babi” e cila është e shpërndarë edhe në youtube deri më tani ka marr mbi 3 milion shikime që do ta kishin lakmi edhe shumë këngëtarë të estradës.

To Top