Sport

BINGO: Një qytetar nga Gjilani i fitoi 30 mijë euro në bastore


Publikuar më:


Një qytetar i Gjilinait me 11 euro ka luajtur dy tiketa në bastore, duke fituar rreth 30 mijë euro.

Dita e djeshme ishet fantastike për një qytetar të Gjilanit, i cili me 11 euro ka fituar rreth 30 mijë euro në bastore.

Ai ka luajtur dy tiketa me nga me nga shtatë ndeshje, duke qëlluar fitoren e Manchester Unitedit ndaj Chelseat, Milanit ndaj Romës, Kolnit ndaj Leipzigit dhe Veronas ndaj Torinos.

Këto janë dy tiketat fituese.

To Top