Uncategorized

Berisha tregon mesazhin e komisarit të policisë: Çfarë po ndodh me Shullazin


Publikuar më:


Sali Berisha

Ai ka postuar në rrjetet sociale një mesazh të mbërritur në adresë të tij nga një “komisar dixhital”.

“Edvin Shullazi pa dorashka ne mbrojtje te Milit te Partise! Komisari dixhital informon nga Ministria e Brendshme: Me urdher te Rames jane thirrur dhe po thirren jo ne polici por nga vet ministri Saje qorri ne ministri, te gjithe personat e dosjes Shullazi per te fshehur dokumentet dhe ndryshuar me cdo kusht deshmite kundrejt shperblimeve te medha ne taksa, dogana, tendera punesh publike leje ndertimi etj,etj.”- shkruan Berisha.

The post Berisha tregon mesazhin e komisarit të policisë: Çfarë po ndodh me Shullazin appeared first on Lajminet.

Comments
To Top