Sport

Barcelona-Real Madrid [Live]


Publikuar më:


1-barca-real_9749

Barcelona dhe Real Madridit takohen sot në Camp Nou duke filluar nga ora 20:30, shkruan portali arbresh.info. Në linkun më poshtë mund të shikoni ndeshjen drejtpërsëdrejti.

Comments
To Top