Lajme

Avionët rusë, në Serbi para fundit të vitit


Publikuar më:


Kështu ka paralajmëruar ministri serbi i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin.

Ai, siç njofton FoNet, duke folur për gjendjen në Ushtrinë e Serbisë ka thënë se ajo është gatshme për siguri të vendit dhe se rezervat e luftës në Serbi janë qind për qind të paprekura.

To Top