Show Biz

Arton Avdyli i njohur si 2Ton sapo lansoi këngën e ti “Ca Va”


Publikuar më:


Artisti ferizajas Arton Avdyli i njohur për publikun si (2 Ton) sapo lansoi Këngën e ti “Ca Va”.
2Ton tha për publikun Ferizajas dhe për të gjithë fansat e ti se ky projekt do të jetë vetëm fillimi dhe do të ketë edhe projekte të tjera në vazhdim.
https://youtu.be/TC8RsBuwTHE

To Top