Uncategorized

Arrestohet babai, tentoi të kryejë marrëdhënie seksuale me të bijën


Publikuar më:


Përdhunim, foto ilustruese

Lajmin e bën me dije policia e Tiranës, e cila zyrtarisht njofton se në pranga është vënë shtetasi Jashar L, 43­vjeç. “Më datë 21.07.2016, u arrestua shtetasi në kërkim Jashar L., 43 vjeç, banues në Tiranë.

Pasi ky shtetas ka tentuar të kryej marredhënie seksuale me vajzën e tij M. L”­ njofton policia.

Nuk ka ende detaje se si kanë rrjedhur ngjarjet dhe a ishte vajza ajo që bëri denoncimin, duke akuzuar babanë. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes

 

.

Comments
To Top