Ferizaj

Aksident me dëme material (Foto)


Publikuar më:


Ferizaj.07.09.2016. Rreth mesditës në magjistralen Ferizaj-Prishtinë,  afër HIB Petroll ka ndodhur një aksident komunikacioni mes një makine dhe një kamioni.

Bëhet e ditur se ky aksident  ka kaluar vetëm me dëme materiale.

Sipas dëshmitarëve  shkak I këtij aksidenti ishte mospërshtatja evozitjes  kushteve të komunikacionit të cilat janë vështirësuar nga reshjet e shiut që po bie.

Nuk raportohet për të lënduar.

Aksident 1 Aksident

Comments
To Top