Ferizaj

Aksident komunikacioni në rrugën “Rexhep Bislimi


Publikuar më:


Ferizaj.10.02.2018.  Rreth orës 20:00 në rrugën “Rexhep Bislimi” ka ndodhur një aksident komunikacioni.

Bora cila ka filluar të bire në orët e mbrëmjes po shkakton probleme edhe në komunikacion . Si pasojë e mospërshtatjes së kushteve të rrugës  e cila  është e mbuluar me një shtresë të borës  në rrugën “Rexhep Bislimi” ka ndodhur një aksident komunikacioni.

Disa persona kanë marrë lëndime të lehta dhe tani gjenden në Emergjencën e spitalit.

Sipas policisë  e cila gjendet në  vendi i ngjarjes  bëhet e ditur se personat  e lënduar janë jashtë rrezikut por dëmet materiale janë të konsiderueshme.

To Top