Lajme

Aksident i rëndë në Viti, humb jetën një person (Foto)


Publikuar më:


 

Një aksident i rëndë komunikaconi ka ndodhur sot në rrugën lokale që lidh fshatin Gjylekarë me fshatin Remnik të Vitisë, ku ka humbur jetën një person.

Në aksidentin, që ka ndhodhur në hyrje të fshatit Gjylekarë, janë ndeshur dy autmojete, një veturë e tipit Mercedes dhe një Golf.

Sipas burimeve të Telegrafit nga vendi i ngjarjes, në këtë aksident ka humbur jetën Selami Hyseni nga fshati Remnik, ndërsa nuk raportohet për numrin e personave të lënduar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke hetuar shkaktarin e aksidentit.

 

Comments
To Top