Show Biz

A e dini vajza e cilit deputet është kjo bukuroshe? Ajo ishte e dashura e këngëtarit të njohur!


Publikuar më:


Dafina është vajza e gazetarit e politikanit të njohur Milaim Zeka.

Dikur ajo bënte bujë me lajme për lidhjen e saj me këngëtarin Seldi, mirëpo lidhja e tyre nuk eci siç dëshiruan, dhe sot ky i fundit është i fejuar me këngëtaren Mimoza Shkodra, shkruan rtv21.

Dafinën ndoshta e keni harruar, por tash ajo duket më e bukur se kurrë, e shumë fotografi në Facebook-un e saj e dëshmojnë këtë.

Ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi ku shihet në fëmijëri, së bashku me motrën tjetër Ritën.

To Top