Uncategorized

7 të lënduar mes tyre 4 fëmijë në akdidentin në Sarandë (Foto)


Publikuar më:


Aksidenti ne Sarande

Në autobusin me targë AA655KU udhëtonin studentë nga Tirana, kurse automjeti tjetër i përfshirë në aksident është me targa greke KIB366 dhe udhëtonte drejt Greqisë.

Mësohet se 7 të plagosurit udhëtonin në makinën me targa grekë, 4 prej të cilëve janë fëmijë.

Ata janë dërguar në spitalin e Gjirokastrës për të marrë ndihmë mjekësore. Ndërkohë, studentët nga Tirana që udhëtonin me autobus kanë pësuar lëndime të vogla.

Në aksin ku ndodhi aksidenti ka rifilluar qarkullimi i automjeteve pa probleme, ndërsa policia po punon për sqarimin e shkaqeve të ngjarjes.

235412-700x400 235410_2

The post 7 të lënduar mes tyre 4 fëmijë në akdidentin në Sarandë (Foto) appeared first on Lajminet.

Comments
To Top