Lajme

​Një i vdekur, tre të plagosur nga sulmi në shkollën fillore


Publikuar më:


Një adoleshent i dyshuar për kryerjen e aktit është arrestuar pas të shtënave në shkollën Townville.  Associated Press raportoi se dy fëmijë dhe një i rritur janë plagosur nga të shtënat.

Mjeku ligjor tha se një njeri kishte vdekur në afërsi të shkollës dhe vdekja me shumë mundësi është e lidhur me incidentin në shkollë.

Nga mediat lokale raportohet se të shtënat kanë ndodhur rreth orës 2 të mesditës, e megjithatë nuk është konfirmuar tamam numri i saktë i të plagosurve.

.

Comments
To Top